دوره‌ آموزش مجازی

دوره راهبری و مدیریت خدمات

در این دوره آموزشی تصمیم داریم تا با در اختیار گذاشتن محتوا در قالب مقالات و فیلمهای آموزشی مرتبط، کاربران علاقه‌مند را، با تمامی محصولات و خدمات شرکت دانش بنیان "گسترش طراحان نقش الماس" آشنا کنیم.


در این دوره با خدمات زیر آشنا خواهید شد.

1- کدهای USSD

کدهای USSD که آی نوتی به کاربران ارائه می‌دهد از سر شماره *6655# بوده و به دو صورت با واسطه و بدون واسطه ارائه خواهد شد.
در این سرفصل می خواهیم با کدهای USSD، کاربرد آن و مزایا و امکانات قابل پیاده سازی بر روی کدهای USSD آشنا خواهیم شد.
همچنین یاد خواهیم گرفت که چگونه از کدهای USSD برای رشد، توسعه و ارتباط موثرتر با مشتریان، استفاده کنیم.
بر روی کدهای USSD امکاناتی نظیر قرعه کشی، نظرسنجی، پرداخت آنلاین، سیستم نوبت دهی، راه اندازی فروشگاه، سیستم مسیریابی و ... ارائه خواهد شد.

2- کدهای EBC (کارت ویزیت الکترونیکی)

امروزه با حضور تکنولوژی، کارت های ویزیت چاپی، جای خودش را به کارت های ویزیت الکترونیکی داده است.
از این رو شرکت آی نوتی یک کد تحت عنوان کد EBC در اختیار کاربرانش قرار خواهد داد که به سیستم پیامکی آی نوتی متصل بوده و به عنوان کارت ویزیت الکترونیکی کاربرد خواهد داشت.
در این دوره آموزشی با کدهای EBC و امکاناتی که بر روی این محصول ارائه داده می‌شود؛ بیشتر آشنا خواهیم شد.
یکی از امکاناتی که به صاحبان کدهای EBC ارائه می‌گردد، صفحه اختصاصی بوده که مهمترین ویژگی آن معرفی کسب و کار کاربران می‌باشد.
بنابراین کاربران می توانند با استفاده از این امکان یک صفحه اختصاصی تحت وب برای معرفی کسب و کار و محصولاتشان در اختیار داشته باشند.

3- iCV (رزومه ساز الکترونیکی)

در این سرفصل با رزومه الکترونیکی آی نوتی و مزایای بیشمار آن آشنا خواهیم شد. تمامی کاربران می توانند برای خودشان و یا برای کسب و کارشان چندین رزومه الکترونیکی تهیه کنند و با توجه به کسب و کار خود، اطلاعات مورد نیازی که قرار است مشتریان آنها بخوانند را در این بخش وارد نمایند.
تمامی صفحات iCV در گوگل دارای رنک بالایی بوده و اگر به درستی تکمیل شود، همیشه در نتایج اولیه گوگل به مخاطبان نمایش داده خواهد شد.
رزومه ساز الکترونیکی به کارفرمایان کمک خواهد کرد تا راحت تر نیروی انسانی مورد نیاز خود را پیدا کنند و نمونه کارهای این افراد را به راحتی مشاهده نمایند. همچنین این رزومه ساز به کسب و کارها کمک خواهد کرد تا بهتر خودشان را به دنیا معرفی کنند و روز به روز مشتریان بیشتری جذب نمایند.

4- پنل پیامکی آی نوتی

یکی از ساده ترین و ارزانترین راهکارها برای تبلیغات، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی می‌باشد.
در این سرفصل با سیستم پیامکی آی نوتی آشنا خواهیم شد و یاد میگیریم که چگونه پیامک متنی و صوتی انبوه به بانک شماره های موجود در سامانه آی نوتی و یا مخاطبان خودمان، ارسال کنیم.